Mesaj gönder
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Evde >
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. Şirket Profili
Bizim Hakkımızda
İletişim
İletişim: Ms. Yolanda
Faksla.: 86-0519-8962-6616
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın

Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. Şirket Profili
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.
Ana Pazar:
İşletme Türü:
Brands:
A-wei aydınlatma
İhracat c.c:
< 10%
Registered capital:
10180000CNY
Şirket Ayrıntıları
A-wei aydınlatma Changzhou şehrinde bulunan bir ortak girişim şirketidir. Sokak lambaları, sel lambaları, tünel lambaları ve bahçe aydınlatmaları gibi dış mekan aydınlatması üretiminde uzmanız. Ek olarak, ürünlerimiz akıllı aydınlatma, güneş ışığı alanını da kapsar. LED vb. Dış aydınlatma sektöründe 10 yıllık bir gelişimden sonra, şimdi Çin'deki en profesyonel aydınlatma fabrikalarından biriyiz. Günümüzde, Çin ve yurtdışından bazı ünlü marka şirketleri tarafından nitelikli OEM ortağı olarak kabul edilir. Tüm dünyada 50'den fazla ülkeye ve bölgeye ihracat yapıyoruz.

Şirketimiz, 21000 area üretim alanına sahip üç üretim şubesi, bir proje kurulum grubu ve iki satış şubesinden oluşmaktadır. Biz kesinlikle IS09001: 2000’nin ulusal kalite sistemi onayını benimsedik, ileri üretim ve test ekipmanlarını benimsedik ve profesyonel bir teknik ekip organize ettik. 2011 yılında toplam satış hacmi 240.000 set olmak üzere 320.000 sete ulaşmıştır.

Ürünlerimiz CE, UL, ROSH ve SASO belgelidir. Akıllı aydınlatmaya pratikte ve görünümde bir patent verilmiştir. GIA tarafından verilen Yeşil ışıklandırma sertifikasını aldık.

İleri teknoloji ve yeterli üretim tecrübesi ile müşterilerimiz için değer yaratma ilkesini sürdürmeye devam ediyoruz; ürünlerin tam performansını geliştiriyoruz.

A-wei aydınlatma Size, A-wei geleceğe aydınlatma!

Hizmetler
  1. Tüm sorularınız 24 saat içinde ayrıntılı olarak cevaplandırılacaktır.
  2. İyi eğitimli ve pasif satış ve satış sonrası personel sorularınızı İngilizce ve diğer dillerde cevaplamaktadır.
  3. OEM ve ısmarlama hizmet hem ürün ve ambalaj için kullanılabilir.
  4. Deneyimli Ar-Ge mühendisleri ve teknisyenleri ODM projeleri yapabilirler.
  5. Sokak aydınlatması, depo aydınlatması, stadyum aydınlatması ve spor merkezi aydınlatması vb.Için bir Dialux taklit yapmak için profesyonel mühendis.
  6. Birlikte işbirliği yapmak için distribütörler hoş geldiniz.

Tarih

A-wei aydınlatmaChangzhou şehrinde bulunan bir ortak girişim şirketidir.Sokak lambaları, projektörler, tünel lambaları ve bahçe aydınlatması gibi dış aydınlatma üretiminde uzmanız.Ayrıca ürünlerimiz akıllı aydınlatma, güneş aydınlatması alanını da kapsamaktadır.LED vb.Dış aydınlatma endüstrisindeki 10 yıllık gelişimin ardından, şimdi Çin'deki en profesyonel aydınlatma fabrikalarından biriyiz.Günümüzde, Çin'den ve yurt dışından bazı ünlü marka şirketler tarafından nitelikli OEM ortağı olarak kabul ediliyoruz.Tüm dünyada 50'den fazla ülke ve bölgeye ihracat yapıyoruz.

 

 

Tüm dünyada ticaret fuarı:

 

  • 2018.9 Şangay Uluslararası Aydınlatma Fuarı
  • 2018.10 HK Aydınlatma Fuarı

  • 2018.11 İspanya Aydınlatma Fuarı

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 4Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 5Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 6Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 7Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 8Çin Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. şirket Profili 9

Takımımız
Şirket kültürümüz gençlerin canlılığıdır, patron çalışanları yeni fikirleri yürütebilmeleri için cesaretlendirebilir, tartışmak için gerekli personeli yapabilir. Genellikle çalışan ve patron arkadaş gibi anlaşır, çalışanlarımızın güçlü bir sorumluluk duygusu vardır, şirket gönüllü fazla mesai.

Ortaklarımıza memnun ürünler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve ortaklarımıza yenilikçi ürünler sunmak için tüm profesyonelliğimizi uyguluyoruz.

Size yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel hizmet vereceğiz.